[iframe width=”620″ height=”400″ src=”https://www.youtube.com/embed/R14-kCTeFFI” title=”Το γλέντι της ζωής τους!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen ]
Από τη φιέστα τίτλου στο “Θεόδωρος Κολοκοτρώνης”, στο νυχτερινό γλέντι των κοριτσιών του ΑΣΤΕΡΑ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και την άνοδο στην Α’ Εθνική! Δείτε το απολαυστικό video!
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.