Μία Κυριακή γεμάτη ΑΣΤΕΡΙΑ αφιερωμένη στα ΠΑΙΔΙΑ !!!
Οι επίσημοι προσκεκλημένοι είναι ο σύλλογος ΙΔΟΡΟ μαζί με 10 και πλέον Ολυμπιονίκες και Παγκόσμιους Πρωταθλητές , Αστέρια του Ελληνικού Αθλητισμού , συναντούν τα μικρά αστέρια του Γυθείου.
Μία Κυριακή γεμάτη ΑΣΤΕΡΙΑ αφιερωμένη στα ΠΑΙΔΙΑ !!!
Οι επίσημοι προσκεκλημένοι είναι ο σύλλογος ΙΔΟΡΟ μαζί με 10 και πλέον Ολυμπιονίκες και Παγκόσμιους Πρωταθλητές , Αστέρια του Ελληνικού Αθλητισμού , συναντούν τα μικρά αστέρια του Γυθείου.
laconiatv.gr
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.