Με αφορμή την έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών Moose Language Schools του Γιώργου Μουστόγιαννη στη Σπάρτη.
Τον αγιασμό τέλεσε ο π. Κωνσταντίνος.
Στο σύντομο χαιρετισμό του ο κ. Γιώργος Μουστόγιαννης ευχήθηκε σε όλους τους μαθητές, πρόοδο και επιτυχίες για τη νέα σχολική χρονιά και ευχαρίστησε τους γονείς για την εμπιστοσύνη τους στo Κέντρo Ξένων Γλωσσών Moose Language Schools για ακόμη μία σχολική χρονιά.
Στη συνέχεια όλοι οι μαθητές πήραν τις καινούργιες τσάντες τους.
Ένας εντυπωσιακός μπουφές με νόστιμες λιχουδιές, για μικρούς και μεγάλους, ενθουσίασε τους παρευρισκόμενους.
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.