Καλωσορίζουμε στον συνδυασμό μας «Πρωτοβουλία Αλλαγής» για άλλη μια φορά τον κ. Παναγιώτη Κουτούζο Takis Koutouzos , αγρότη – παραγωγό ελιάς και επαγγελματία μουσικό.
Ο Παναγιώτης είναι ακόμη ένας νέος άνθρωπος που έχει επιλέξει να μείνει στον τόπο του. Συμμετέχει ξανά στις επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές, έχοντας περισσότερη όρεξη να συμβάλλει στην προσπάθεια για έναν καλύτερο Δήμο.
#synexizoumeypeythina
#vkbrosta
![364759131 724830262990288 8477664783513666011 n](https://pna.gr/wp-content/uploads/2023/08/364759131_724830262990288_8477664783513666011_n.jpg)
Discover more from Πελοποννησιακό Πρακτορείο Ειδήσεων
Subscribe to get the latest posts sent to your email.